LFP100F-48-SNY
LFP100F-48-SNY Cosel USA, Inc.
SFE_LFP.pdf
Виробник: Cosel USA, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Switching Power Supplies 100W 48V 2.1A w/Chassis & Cover.
Інші пропозиції LFP100F-48-SNY
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFP100F-48-SNY Виробник : Cosel SFE_LFP-472356.pdf Switching Power Supplies 100W 48V 2.1A w/Chassis & Cover