LFR-205WW28V Bivar Inc.
LFR-205z-zzz_Dwg_RevA.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED 5MM WARM WHT CLEAR 28V S5.7S
Packaging: Bag
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.230" Dia x 0.400" H (5.84mm x 10.16mm)
Millicandela Rating: 850mcd
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 28V
Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights
Base Type: Midget Groove
Can Replace Lamps: Multiple Midget Groove Base Lamps
Написати відгук
Description: LED 5MM WARM WHT CLEAR 28V S5.7S, Packaging: Bag, Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.230" Dia x 0.400" H (5.84mm x 10.16mm), Millicandela Rating: 850mcd, Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 28V, Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights, Base Type: Midget Groove, Can Replace Lamps: Multiple Midget Groove Base Lamps.