LFR-205Y12V Bivar Inc.
LFR-205z-zzz_Dwg_RevA.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED 5MM 585NM YLW CLR 12V S5.7S
Packaging: Bag
Color: Yellow
Wavelength: 585nm
Size / Dimension: 0.230" Dia x 0.400" H (5.84mm x 10.16mm)
Millicandela Rating: 600mcd
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights
Base Type: Midget Groove
Can Replace Lamps: Multiple Midget Groove Base Lamps
Написати відгук
Description: LED 5MM 585NM YLW CLR 12V S5.7S, Packaging: Bag, Color: Yellow, Wavelength: 585nm, Size / Dimension: 0.230" Dia x 0.400" H (5.84mm x 10.16mm), Millicandela Rating: 600mcd, Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights, Base Type: Midget Groove, Can Replace Lamps: Multiple Midget Groove Base Lamps.
Інші пропозиції LFR-205Y12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFR-205Y12V LFR-205Y12V Виробник : Bivar LFR_205XXXX-3001511.pdf LED Replacement Lamps - Based LEDs T1 3/4 Yellow LED Rpl Lamp 12V