LFR-206B28V Bivar Inc.
LFR-206z-zzz_Dwg_RevA.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED 5MM 465NM BLUE CLR 28V SX6S
Packaging: Bag
Color: Blue
Wavelength: 465nm
Size / Dimension: 0.284" Dia x 0.474" H (7.21mm x 12.04mm)
Millicandela Rating: 230mcd
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 28V
Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights
Base Type: Midget Flange
Can Replace Lamps: Multiple Midget Flange Base Lamps
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: LED 5MM 465NM BLUE CLR 28V SX6S, Packaging: Bag, Color: Blue, Wavelength: 465nm, Size / Dimension: 0.284" Dia x 0.474" H (7.21mm x 12.04mm), Millicandela Rating: 230mcd, Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 28V, Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights, Base Type: Midget Flange, Can Replace Lamps: Multiple Midget Flange Base Lamps, Part Status: Obsolete.