Продукція > BIVAR INC. > LFR-240CW130VAC
LFR-240CW130VAC Bivar Inc.
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED COOL WHITE 48-130V BA15D
Packaging: Bag
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.650" Dia x 1.100" H (16.51mm x 27.94mm)
Millicandela Rating: 1500mcd
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 48 V ~ 130 V AC/DC
Написати відгук
Description: LED COOL WHITE 48-130V BA15D, Packaging: Bag, Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.650" Dia x 1.100" H (16.51mm x 27.94mm), Millicandela Rating: 1500mcd, Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 48 V ~ 130 V AC/DC, Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights, Base Type: Miniature Bayonet (BA9S), Can Replace Lamps: Multiple Miniature Bayonet Lamps, Part Status: Obsolete.