Продукція > EOS POWER > LFWLP120-1005
LFWLP120-1005
LFWLP120-1005 EOS Power
WLP120_Datasheet.pdf
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 30V 100W
Power (Watts): 100W (120W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 390VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 30V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 3.33 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 30V 100W, Power (Watts): 100W (120W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 390VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 30V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 3.33 A.