Продукція > EOS POWER > LFWLP225-1002
LFWLP225-1002
LFWLP225-1002 EOS POWER
wlp225_datasheet.pdf
Виробник: EOS POWER
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 8(Convection)A/15(Forced Air)A 225W 10-Pin
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 120W, Power (Watts): 120W (225W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 390VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, NEMKO, UL, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 8 A.
Інші пропозиції LFWLP225-1002
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFWLP225-1002 LFWLP225-1002 Виробник : EOS Power WLP225_Datasheet.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 120W
Power (Watts): 120W (225W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.00" H (101.6mm x 50.8mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 390VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cUL, NEMKO, UL
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 8 A