Продукція > EOS POWER > LFWLT40-1004
LFWLT40-1004
LFWLT40-1004 EOS POWER
wlt40_datasheet.pdf
Виробник: EOS POWER
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 0.83A 40W 11-Pin
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 40W, Power (Watts): 40W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.12" H (101.6mm x 50.8mm x 28.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cUL, Nemko, UL, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.242 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 830 mA.
Інші пропозиції LFWLT40-1004
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFWLT40-1004 LFWLT40-1004 Виробник : EOS Power WLT40_Datasheet.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 40W
Power (Watts): 40W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.12" H (101.6mm x 50.8mm x 28.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cUL, Nemko, UL
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.242 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 830 mA