Продукція > KYOCERA AVX > LG126D104MAT2S1
LG126D104MAT2S1
LG126D104MAT2S1 KYOCERA AVX
LGA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0204
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0204, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LG126D104MAT2S1 LG126D104MAT2S1 Виробник : Kyocera AVX LGA-3165228.pdf Capacitor Arrays & Networks KGA05AR50J104MH NEW GLOBAL PN 6.3V 0.10u A 581-KGA05AR50J104MH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
LG126D104MAT2S1 LG126D104MAT2S1 Виробник : KYOCERA AVX LGA.pdf Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0204
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF