Продукція > KYOCERA AVX > LG226C103MAT2S1
LG226C103MAT2S1
LG226C103MAT2S1 KYOCERA AVX
LGA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0306
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.030" L x 0.063" W (0.76mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0306, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.030" L x 0.063" W (0.76mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LG226C103MAT2S1 LG226C103MAT2S1 Виробник : KYOCERA AVX LGA.pdf Description: CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0306
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
LG226C103MAT2S1 LG226C103MAT2S1 Виробник : KYOCERA AVX LGA-3165228.pdf Capacitor Arrays & Networks KGA15ZR70J103MU NEW GLOBAL PN 6.3V 0.010 A 581-KGA15ZR70J103MU