Продукція > KYOCERA AVX > LG226D104MAT2S1
LG226D104MAT2S1
LG226D104MAT2S1 KYOCERA AVX
LGA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0306
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 6.3V 0.1uF 20% X5R 0306.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LG226D104MAT2S1 LG226D104MAT2S1 Виробник : KYOCERA AVX LGA.pdf Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0306
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
LG226D104MAT2S1 LG226D104MAT2S1 Виробник : Kyocera AVX LGA-1019115.pdf Capacitor Arrays & Networks 6.3V 0.1uF 20% X5R 0306