LG226D474MAT2S1
LG226D474MAT2S1 AVX Corporation
LGA.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0306
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 6.3volts 0.47uF 20% X5R 0306.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LG226D474MAT2S1 LG226D474MAT2S1 Виробник : AVX Corporation LGA.pdf Description: CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0306
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LG226D474MAT2S1 LG226D474MAT2S1 Виробник : AVX LGA-1019115.pdf Capacitor Arrays & Networks 6.3volts 0.47uF 20% X5R 0306