Продукція > AVX > LGC24D225MAT2S1
LGC24D225MAT2S1
LGC24D225MAT2S1 AVX
LGA-1019115.pdf
Виробник: AVX
Capacitor Arrays & Networks 4v 2.2uF 20% 0805 X5R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 4V X5R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.081" L x 0.052" W (2.06mm x 1.32mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGC24D225MAT2S1 LGC24D225MAT2S1 Виробник : KYOCERA AVX LGA.pdf Description: CAP CER 2.2UF 4V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.081" L x 0.052" W (2.06mm x 1.32mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Capacitance: 2.2 µF