Продукція > KYOCERA AVX > LGC26D105MAT2S1
LGC26D105MAT2S1
LGC26D105MAT2S1 KYOCERA AVX
LGA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.081" L x 0.052" W (2.06mm x 1.32mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 554 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.081" L x 0.052" W (2.06mm x 1.32mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGC26D105MAT2S1 LGC26D105MAT2S1 Виробник : AVX LGA-1019115.pdf Capacitor Arrays & Networks 6.3v 1.0uF 20% 0805 X5R
на замовлення 3009 шт:
LGC26D105MAT2S1 LGC26D105MAT2S1 Виробник : KYOCERA AVX LGA.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
LGC26D105MAT2S1 LGC26D105MAT2S1 Виробник : KYOCERA AVX LGA-3165228.pdf Capacitor Arrays & Networks 6.3v 1uF 20% 0805 X5R