Продукція > TDK CORPORATION > LGJ45B-101-2P-TL003
LGJ45B-101-2P-TL003
LGJ45B-101-2P-TL003 TDK Corporation
LGJ45B_Series_Br.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 150MA 2LN 2KOHM SMD AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 10 MHz
на замовлення 184 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 150MA 2LN 2KOHM SMD AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.118" (3.00mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGJ45B-101-2P-TL003 LGJ45B-101-2P-TL003 Виробник : TDK Corporation LGJ45B_Series_Br.pdf Description: CMC 150MA 2LN 2KOHM SMD AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.118" (3.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 150mA
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
LGJ45B-101-2P-TL003 LGJ45B-101-2P-TL003 Виробник : TDK LGJ45B%20Specs%20061213%20rev8-257792.pdf Common Mode Chokes / Filters 5800ohms 100uH 2ohms Common Mode Filters