Продукція > TDK CORPORATION > LGJ7045TC-151M-D
LGJ7045TC-151M-D
LGJ7045TC-151M-D TDK Corporation
LGJ7045TC-D_Series_Br.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 150UH 610MA 480MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 480mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 670mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 610 mA
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 610MA 480MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 480mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 670mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 610 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGJ7045TC-151M-D LGJ7045TC-151M-D Виробник : TDK Corporation LGJ7045TC-D_Series_Br.pdf Description: FIXED IND 150UH 610MA 480MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 480mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 610 mA
Кількість Ціна
LGJ7045TC-151M-D LGJ7045TC-151M-D Виробник : TDK LGJ7045TC-D%20Specs%20061213%20rev4-257797.pdf Fixed Inductors 150uH 0.48ohms 0.67A 150 Deg C