Продукція > TDK CORPORATION > LGJ7045TC-331M-D
LGJ7045TC-331M-D
LGJ7045TC-331M-D TDK Corporation
LGJ7045TC-D%20Specs%20061213%20rev4.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM
на замовлення 920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 330uH 1.03ohms 0.49A 150 Deg C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGJ7045TC-331M-D LGJ7045TC-331M-D Виробник : TDK tdkc-s-a0001397896-1.pdf Fixed Inductors 330uH 1.03ohms 0.49A 150 Deg C
на замовлення 890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
LGJ7045TC-331M-D LGJ7045TC-331M-D Виробник : TDK Corporation LGJ7045TC-D%20Specs%20061213%20rev4.pdf Description: FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM