Продукція > TDK CORPORATION > LGJ7045TC-331M-H
LGJ7045TC-331M-H
LGJ7045TC-331M-H TDK Corporation
LGJ7045TC-H%20Specs%20061213%20rev5.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 330uH 1.03ohms 0.49A 125 Deg C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGJ7045TC-331M-H LGJ7045TC-331M-H Виробник : TDK Corporation LGJ7045TC-H%20Specs%20061213%20rev5.pdf Description: FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LGJ7045TC-331M-H LGJ7045TC-331M-H Виробник : TDK LGJ7045TC-H%20Specs%20061213%20rev5-257780.pdf Fixed Inductors 330uH 1.03ohms 0.49A 125 Deg C