Продукція > TDK CORPORATION > LGJ7045TC-680M-D
LGJ7045TC-680M-D
LGJ7045TC-680M-D TDK Corporation
LGJ7045TC-D_Series_Br.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 68UH 950MA 210MOHM SMD
на замовлення 625 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Power Inductors - SMD 68uH 0.21ohms 1.1A 150 Deg C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGJ7045TC-680M-D LGJ7045TC-680M-D Виробник : TDK Corporation LGJ7045TC-D_Series_Br.pdf Description: FIXED IND 68UH 950MA 210MOHM SMD
товару немає в наявності
LGJ7045TC-680M-D LGJ7045TC-680M-D Виробник : TDK tdkc-s-a0001397896-1.pdf Power Inductors - SMD 68uH 0.21ohms 1.1A 150 Deg C