Продукція > LGU > LGU2G221MELC
LGU2G221MELC
e-lgu.pdf
Код товару: 128124
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGU2G221MELC LGU2G221MELC Виробник : Nichicon e_lgu.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 220uF 105c
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LGU2G221MELC LGU2G221MELC Виробник : Nichicon e-lgu.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.1 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.573 A @ 50 kHz
на замовлення 514 шт:
Кількість Ціна
LGU2G221MELC LGU2G221MELC Виробник : NICHICON e-lgu.pdf Description: NICHICON - LGU2G221MELC - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 220UF, 400V, 20%, SNAP-IN