LGY0.50-RD
Код товару: 131672
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Провода монтажні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGY0.50-RD LGY0.50-RD Виробник : BQ CABLE EN LGY0.50-RD.pdf Category: Single Core Cable - Strand
Description: Wire; H05V-K,LgY; stranded; Cu; 0.5mm2; PVC; red; 300V,500V; 100m
Type of wire: assembly
Kind of wire: H05V-K; LgY
Core structure: stranded
Kind of core: Cu
Number of cores: 1
Core section: 0.5mm2
Wire insulation material: PVC
Insulation colour: red
Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV
Operating temperature: -40...105°C
Package contents: 100m
Flexibility class: 5
Cable external diameter: 1.6mm