LGY0.35-BK
LGY0.35-BK BQ CABLE
EN LGY0.35-BK.pdf
Виробник: BQ CABLE
Category: Single Core Cable - Strand
Description: Wire; H05V-K,LgY; stranded; Cu; 0.35mm2; PVC; black; 300V,500V; 200m
Type of wire: assembly
Cable structure: 1x0.35mm2
Core structure: stranded
Kind of core: Cu
Number of cores: 1
Core section: 0.35mm2
Wire insulation material: PVC
Insulation colour: black
Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV
Operating temperature: -40...105°C
Package contents: 200m
Flexibility class: 5
Kind of wire: H05V-K; LgY
Cable external diameter: 1.4mm
на замовлення 39000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single Core Cable - Strand, Description: Wire; H05V-K,LgY; stranded; Cu; 0.35mm2; PVC; black; 300V,500V; 200m, Type of wire: assembly, Cable structure: 1x0.35mm2, Core structure: stranded, Kind of core: Cu, Number of cores: 1, Core section: 0.35mm2, Wire insulation material: PVC, Insulation colour: black, Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV, Operating temperature: -40...105°C, Package contents: 200m, Flexibility class: 5, Kind of wire: H05V-K; LgY, Cable external diameter: 1.4mm.
Інші пропозиції LGY0.35-BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGY0.35-BK Виробник : BQ cable Провід; H05V-K,LgY; тросик; Cu; 0,35mм2; ПВХ; чорний; 300В,500В Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт