LGY0.35-RD
LGY0.35-RD BQ CABLE
EN LGY0.35-RD.pdf
Виробник: BQ CABLE
Category: Single Core Cable - Strand
Description: Wire; H05V-K,LgY; stranded; Cu; 0.35mm2; PVC; red; 300V,500V; 200m
Wire insulation material: PVC
Insulation colour: red
Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV
Operating temperature: -40...105°C
Kind of wire: H05V-K; LgY
Cable external diameter: 1.4mm
на замовлення 16800 шт:
Написати відгук
Category: Single Core Cable - Strand, Description: Wire; H05V-K,LgY; stranded; Cu; 0.35mm2; PVC; red; 300V,500V; 200m, Type of wire: assembly, Cable structure: 1x0.35mm2, Core structure: stranded, Kind of core: Cu, Number of cores: 1, Core section: 0.35mm2, Wire insulation material: PVC, Insulation colour: red, Rated voltage: 0.3kV; 0.5kV, Operating temperature: -40...105°C, Package contents: 200m, Flexibility class: 5, Kind of wire: H05V-K; LgY, Cable external diameter: 1.4mm.
Інші пропозиції LGY0.35-RD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LGY0.35-RD Виробник : BQ cable Провід; H05V-K,LgY; тросик; Cu; 0,35mм2; ПВХ; червоний; 300В,500В Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт