LHVC2010-68K1FT4
LHVC2010-68K1FT4 Welwyn (TT electronics)
lhvc.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 2010 68.1K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 68.1kΩ; ±1%; 5x2.5x0.55mm; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Resistance: 68.1kΩ, Tolerance: ±1%, Body dimensions: 5x2.5x0.55mm, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LHVC2010-68K1FT4 LHVC2010-68K1FT4 Виробник : Welwyn (TT electronics) lhvc.pdf Res Thick Film 2010 68.1K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
LHVC2010-68K1FT4 Виробник : TT ELECTRONICS Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 68.1kΩ; ±1%; 5x2.5x0.55mm; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Resistance: 68.1kΩ
Tolerance: ±1%
Body dimensions: 5x2.5x0.55mm
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C