LI0402C221R-10
LI0402C221R-10 Laird-Signal Integrity Products
li0402c221r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - LI0402C221R-10 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 300 mA, LI Series, 0.35 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.35ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 1.01mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: LI Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0402C221R-10 LI0402C221R-10 Виробник : Laird Technologies li0402c221r-10-datasheet Ferrite Beads 220ohms 0.35ohms 300mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
LI0402C221R-10 LI0402C221R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products li0402c221r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 16
LI0402C221R-10 LI0402C221R-10 Виробник : LAIRD 1685964.pdf Description: LAIRD - LI0402C221R-10 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 300 mA, LI Series, 0.35 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1.01mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: LI Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 18 шт:
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1.01mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: LI Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm