LI0402D121R-10
LI0402D121R-10 Laird-Signal Integrity Products
li0402d121r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 100000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - LI0402D121R-10 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 400 mA, LI Series, 0.4 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.4ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1.01mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: LI Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0402D121R-10 LI0402D121R-10 Виробник : LAIRD LATE-S-A0008535729-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LAIRD - LI0402D121R-10 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 400 mA, LI Series, 0.4 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.5mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.01mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.5mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.01mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 136
LI0402D121R-10 LI0402D121R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products li0402d121r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Current Rating (Max): 400mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 31
LI0402D121R-10 LI0402D121R-10 Виробник : Laird Technologies li0402d121r-10-datasheet Ferrite Beads 120ohms 100MHz .4A Monolithic 0402 SMD
Мінімальне замовлення: 25
LI0402D121R-10 LI0402D121R-10 Виробник : Laird Performance Materials li0402d121r_10_datasheet-2947112.pdf Ferrite Beads 120ohms 100MHz .4A Monolithic 0402 SMD