LI0402E300R-10
LI0402E300R-10 Laird-Signal Integrity Products
li0402e300r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 110000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - LI0402E300R-10 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 30 ohm, 500 mA, LI Series, 0.3 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 1.01mm, euEccn: NLR, Impedanz: 30ohm, Produktpalette: LI Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0402E300R-10 LI0402E300R-10 Виробник : LAIRD 1685953.pdf Description: LAIRD - LI0402E300R-10 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 30 ohm, 500 mA, LI Series, 0.3 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.01mm
euEccn: NLR
Impedanz: 30ohm
Produktpalette: LI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 835 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.01mm
euEccn: NLR
Impedanz: 30ohm
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 140 шт:
Мінімальне замовлення: 101
LI0402E300R-10 LI0402E300R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products li0402e300r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 29
LI0402E300R-10 LI0402E300R-10 Виробник : Laird Technologies D5AF40F08F66E9AF220AD5B9DE5421BC1C16223F9DE38E79884525B33044C9D3.pdf Ferrite Beads 30ohms 100MHz .5A Monolithic 0402 SMD
Мінімальне замовлення: 29
LI0402E300R-10 LI0402E300R-10 Виробник : Laird Performance Materials li0402e300r_10_datasheet-2947123.pdf Ferrite Beads 30ohms 100MHz .5A Monolithic 0402 SMD