Продукція > LAIRD > LI0603B201R-10
LI0603B201R-10
LI0603B201R-10 LAIRD
1685952.pdf
Виробник: LAIRD
Description: LAIRD - LI0603B201R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 200 ohm, 200 mA, LI Series, 0.4 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 200ohm
Produktpalette: LI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1345 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - LI0603B201R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 200 ohm, 200 mA, LI Series, 0.4 ohm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.4ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 200ohm, Produktpalette: LI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0603B201R-10 LI0603B201R-10 Виробник : LAIRD 1685952.pdf Description: LAIRD - LI0603B201R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 200 ohm, 200 mA, LI Series, 0.4 ohm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.4ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 200ohm
Produktpalette: LI Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 77
LI0603B201R-10 LI0603B201R-10 Виробник : Laird Technologies Catalog_EMI%20Filtering%20&%20RF%20Inductors.pdf Ferrite Beads 200ohms 0.4ohms 200mA
Мінімальне замовлення: 26
LI0603B201R-10 LI0603B201R-10 Виробник : Laird Performance Materials li0603b201r_10_datasheet-2946932.pdf Ferrite Beads 200ohms 0.4ohms 200mA
Мінімальне замовлення: 23
LI0603B201R-10 LI0603B201R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products Catalog_EMI%20Filtering%20&%20RF%20Inductors.pdf Description: FERRITE BEAD 200 OHM 0603 1LN
товару немає в наявності
товару немає в наявності