LI0603G121R-10
LI0603G121R-10 Laird-Signal Integrity Products
li0603g121r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 100000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - LI0603G121R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 700 mA, LI Series, 0.2 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.2ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: LI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0603G121R-10 LI0603G121R-10 Виробник : LAIRD li0603g121r-10-datasheet Description: LAIRD - LI0603G121R-10 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 700 mA, LI Series, 0.2 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.2ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: LI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.2ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: LI Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 138
LI0603G121R-10 LI0603G121R-10 Виробник : Laird Technologies li0603g121r-10-datasheet Ferrite Beads 120ohms 100MHz .7A Monolithic 0603 SMD
Мінімальне замовлення: 47
LI0603G121R-10 LI0603G121R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products li0603g121r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
LI0603G121R-10 LI0603G121R-10 Виробник : Laird Performance Materials li0603g121r_10_datasheet-2947058.pdf Ferrite Beads 120ohms 100MHz .7A Monolithic 0603 SMD
Мінімальне замовлення: 31
LI0603G121R-10 li0603g121r-10-datasheet
LI0603G121R-10 Виробник : Laird Technologies li0603g121r-10-datasheet FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт