LI0603G800R-10
LI0603G800R-10 Laird-Signal Integrity Products
li0603g800r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 35200 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0603G800R-10 LI0603G800R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products li0603g800r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
LI0603G800R-10 LI0603G800R-10 Виробник : Laird Technologies li0603g800r-10-datasheet Ferrite Beads 80ohms 100MHz .7A Monolithic 0603 SMD
Мінімальне замовлення: 28
LI0603G800R-10 LI0603G800R-10 Виробник : Laird Performance Materials li0603g800r_10_datasheet-2946976.pdf Ferrite Beads 80ohms 100MHz .7A Monolithic 0603 SMD