LI0805G201R-10
LI0805G201R-10 Laird-Signal Integrity Products
li0805g201r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2445 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції LI0805G201R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0805G201R-10 LI0805G201R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products li0805g201r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
товару немає в наявності
LI0805G201R-10 LI0805G201R-10 Виробник : Laird Technologies li0805g201r-10-datasheet Ferrite Beads 200ohms 0.3ohms 700mA