LI0805H121R-10
LI0805H121R-10 Laird-Signal Integrity Products
li0805h121r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 212000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - LI0805H121R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 120 ohm, 800 mA, LI Series, 0.15 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 800mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: LI Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0805H121R-10 LI0805H121R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products li0805h121r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
LI0805H121R-10 LI0805H121R-10 Виробник : Laird Technologies li0805h121r-10-datasheet Ferrite Beads 120ohms 100MHz .8A Monolithic 0805 SMD
Мінімальне замовлення: 47
LI0805H121R-10 LI0805H121R-10 Виробник : LAIRD li0805h121r-10-datasheet Description: LAIRD - LI0805H121R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 120 ohm, 800 mA, LI Series, 0.15 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 800mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: LI Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 94
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 800mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: LI Series
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 100
LI0805H121R-10 LI0805H121R-10 Виробник : Laird Performance Materials li0805h121r_10_datasheet-2946977.pdf Ferrite Beads 120ohms 100MHz .8A Monolithic 0805 SMD
Мінімальне замовлення: 23
LI0805H121R-10 Виробник : Laird Technologies li0805h121r-10-datasheet 0805, EMI Filters, 120 Ohms, 800mA Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт