LI0805H151R-10
LI0805H151R-10 Laird-Signal Integrity Products
li0805h151r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 150 OHM 0805 4LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 150 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - LI0805H151R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 150 ohm, 800 mA, LI Series, 0.15 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 1.25mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 800mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 150ohm, Produktpalette: LI Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI0805H151R-10 LI0805H151R-10 Виробник : LAIRD li0805h151r-10-datasheet Description: LAIRD - LI0805H151R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 150 ohm, 800 mA, LI Series, 0.15 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 800mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 150ohm
Produktpalette: LI Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
LI0805H151R-10 LI0805H151R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products li0805h151r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 150 OHM 0805 4LN
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
LI0805H151R-10 LI0805H151R-10 Виробник : Laird Technologies li0805h151r-10-datasheet Ferrite Beads 150ohms 100MHz .8A Monolithic 0805 SMD
Мінімальне замовлення: 47
LI0805H151R-10 LI0805H151R-10 Виробник : LAIRD 1685938.pdf Description: LAIRD - LI0805H151R-10 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 150 ohm, 800 mA, LI Series, 0.15 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 1.25mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 800mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 150ohm
Produktpalette: LI Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 107
LI0805H151R-10 LI0805H151R-10 Виробник : Laird Performance Materials li0805h151r_10_datasheet-2947020.pdf Ferrite Beads 150ohms 100MHz .8A Monolithic 0805 SMD
Мінімальне замовлення: 23
LI0805H151R-10 Виробник : LAIRD li0805h151r-10-datasheet Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; Ioper: 800mA; 0805; R: 150mΩ; ±25%; Z: 150Ω; 100MHz
Mounting: SMD
Operating current: 0.8A
Resistance: 0.15Ω
Tolerance: ±25%
Test frequency: 100MHz
Operating temperature: -40...125°C
Case - mm: 2012
Impedance: 150Ω
Case - inch: 0805
Type of ferrite: bead
Max. operating current: 1A
LI0805H151R-10 Виробник : Laird Technologies LI0805H151R-10.pdf 0805, EMI Filters, 150 Ohms, 800mA Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт