Продукція > MORNSUN > LI120-26B24
LI120-26B24
LI120-26B24 Mornsun
LI120-26Bxx.pdf
Виробник: Mornsun
AC-DC перетворювач на DIN-рейку, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 24, Розм = 111 x 41 x 124 мм, Uвх (AC), В = 180...600, Uвх (DC), В = 254...848, ККД, % = 91, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 120, Тексп, °C = -25...70, Iвих1, А = 5, Uізол., В = 4, Вага - 0
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 120W 1 OUT, Packaging: Box, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.33" L x 1.61" W x 4.88" H (110.0mm x 41.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 61010-1; 62368-1; UL 508, AC Voltage - Input: 180 ~ 600 VAC, DC Voltage - Input (Min): 254V, DC Voltage - Input (Max): 848V.
Інші пропозиції LI120-26B24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI120-26B24 LI120-26B24 Виробник : Mornsun America, LLC LI120-26B24.html Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 120W 1 OUT
Packaging: Box
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.33" L x 1.61" W x 4.88" H (110.0mm x 41.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial), Laboratory
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 61010-1; 62368-1; UL 508
AC Voltage - Input: 180 ~ 600 VAC
DC Voltage - Input (Min): 254V
DC Voltage - Input (Max): 848V