LI15-20B15PR2
LI15-20B15PR2 Mornsun America, LLC
LI15-20B15PR2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 15W
Power (Watts): 15W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.28" L x 0.69" W x 3.54" H (58.0mm x 17.5mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, EN, UKCA
Efficiency: 85.5%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 15W, Power (Watts): 15W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.28" L x 0.69" W x 3.54" H (58.0mm x 17.5mm x 90.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, EN, UKCA, Efficiency: 85.5%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI15-20B15PR2 LI15-20B15PR2 Виробник : Mornsun LI15-20BxxPR2.pdf AC-DC перетворювач на DIN-рейку, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 15, Розм = 90 x 58 x 17,5 мм, Uвх (AC), В = 85...264, Uвх (DC), В = 120...370, ККД, % = 85,5, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 15, Тексп, °C = -40...+70, Iвих1, А = 1, Uізол., В = 4 000, Uвих