LI150-20B48PR2
LI150-20B48PR2 Mornsun America, LLC
LI150-20B48PR2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 154W
Power (Watts): 154W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.28" L x 4.13" W x 3.54" H (58.0mm x 105.0mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Approval Agency: CE, EN
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 3.2A
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 120V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 39 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 154W, Power (Watts): 154W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.28" L x 4.13" W x 3.54" H (58.0mm x 105.0mm x 90.0mm), Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, EN, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 3.2A, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 120V, DC Voltage - Input (Max): 370V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LI150-20B48PR2 LI150-20B48PR2 Виробник : Mornsun LI150-20BxxPR2.pdf AC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 48, Розм = 105 x 90 x 55,4 мм, Uвх (AC), В = 85...264, Uвх (DC), В = 120...370, ККД, % = 91, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 150, Тексп, °C = -30...+70, Iвих1, А = 3,2, Uізол., В = 4 000, Uвих, % = 1, Рі