LIC1020Q3R8806
LIC1020Q3R8806 CDA (Zhifengwei Technology)
LIC3.8V Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: 3.8V 80F 10*20 CAP LITH HYBRID
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 110mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 80 F
Voltage - Rated: 3.8 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.8V 80F 10*20 CAP LITH HYBRID, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 110mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 80 F, Voltage - Rated: 3.8 V.