Продукція > SAMTEC > LL043-92SP-92SP-0914
LL043-92SP-92SP-0914
LL043-92SP-92SP-0914 Samtec
ll043_xxxx_xxxxxx_xxxx_x_xx_mkt.pdf
Виробник: Samtec
RF Cable Assemblies 43.5 GHz, Nitrowave High-Performance Microwave Cable Assembly, 2.92 mm Plug to 2.92mm Plug, 914 mm
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 43.5 GHZ, NITROWAVE HIGH-PERFORM, Packaging: Bag, Color: Orange, Length: 35.98" (914.00mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Cable Type: 0.141" Flexible Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Frequency - Max: 43.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LL043-92SP-92SP-0914 Виробник : Samtec Inc. ll043.pdf?_gl=1*e3yjx8*_gcl_au*ODk0NzA3MzMwLjE3NTM3MTc4OTY.*_ga*ODQ5ODgwMzA0LjE3NTM3MTc4OTY.*_ga_3KFNZC07WW*czE3NTkzMjAxMjQkbzExJGcxJHQxNzU5MzIwMTQxJGo0MyRsMCRoMA.. Description: 43.5 GHZ, NITROWAVE HIGH-PERFORM
Packaging: Bag
Color: Orange
Length: 35.98" (914.00mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Cable Type: 0.141" Flexible Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Frequency - Max: 43.5 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms