LL2H4R7MP51016R
LL2H4R7MP51016R Chinsan (Elite)
LL%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 500V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 500 V
Ripple Current @ Low Frequency: 105 mA @ 120 Hz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 500V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 500 V, Ripple Current @ Low Frequency: 105 mA @ 120 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LL2H4R7MP51016R LL2H4R7MP51016R Виробник : Chinsan (Elite) LL%20Series.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 500V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 500 V