Продукція > CHINSAN (ELITE) > LL2W100MP51220ER
LL2W100MP51220ER
LL2W100MP51220ER Chinsan (Elite)
LL%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Impedance: 3.5 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 315 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 504 mA @ 100 kHz
на замовлення 282 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 450 V, Impedance: 3.5 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 315 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 504 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LL2W100MP51220ER LL2W100MP51220ER Виробник : Chinsan (Elite) LL%20Series.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Impedance: 3.5 Ohms