Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLA185C70G104MA01K
LLA185C70G104MA01K
LLA185C70G104MA01K Murata Electronics
LLA185C70G104MA01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLA185C70G104MA01K LLA185C70G104MA01K Виробник : Murata Electronics LLA185C70G104MA01_01A-3158828.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 20% 0603