Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLA185C70G104MA01L
LLA185C70G104MA01L
LLA185C70G104MA01L Murata Electronics
LLA185C70G104MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 2347 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLA185C70G104MA01L LLA185C70G104MA01L Виробник : Murata Electronics LLA185C70G104MA01_01A-3158828.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 4 VDC 20% 0603 X7S
на замовлення 965 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
LLA185C70G104MA01L LLA185C70G104MA01L Виробник : Murata Electronics LLA185C70G104MA01-01.pdf Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF