Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLA185C70G474MA01L
LLA185C70G474MA01L
LLA185C70G474MA01L Murata Electronics
LLA185C70G474MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0603, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLA185C70G474MA01L LLA185C70G474MA01L Виробник : Murata Electronics LLA185C70G474MA01-01.pdf Description: CAP CER 0.47UF 4V X7S 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
LLA185C70G474MA01L LLA185C70G474MA01L Виробник : Murata Electronics LLA185C70G474MA01_01A-3158501.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT