Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLA219R71E103MA01L
LLA219R71E103MA01L
LLA219R71E103MA01L Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.01uF 25volts X7R 20%
на замовлення 4535 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLA219R71E103MA01L LLA219R71E103MA01L Виробник : Murata Electronics LLA219R71E103MA01-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 10000 pF