Продукція > LLA > LLA319R71C474MA01L
LLA319R71C474MA01L
LLA319R71C474MA01-01.pdf
Виробник:
0603X4
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLA319R71C474MA01L LLA319R71C474MA01L Виробник : Murata Electronics LLA319R71C474MA01-01.pdf Description: CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.47 µF