Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLA31MR71A225MA01L
LLA31MR71A225MA01L
LLA31MR71A225MA01L Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 2.2uF 10volts X7R 20%
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLA31MR71A225MA01L LLA31MR71A225MA01L Виробник : Murata Electronics LLA31MR71A225MA01-01.pdf Description: CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF