Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLA31MR71C105MA01K
LLA31MR71C105MA01K
LLA31MR71C105MA01K Murata Electronics
LLA31MR71C105MA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1.0UF 16V X7R 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0uF 16Volts 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLA31MR71C105MA01K LLA31MR71C105MA01K Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0uF 16Volts 20%