Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLC152D70G105ME01D
LLC152D70G105ME01D
LLC152D70G105ME01D Murata Electronics
LLC152D70G105ME01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1UF 4V X7T 0204
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 4V X7T 0204, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLC152D70G105ME01D LLC152D70G105ME01D Виробник : Murata Electronics LLC152D70G105ME01-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 4 VDC 20% 0204 (Reversed) X7T AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
LLC152D70G105ME01D LLC152D70G105ME01D Виробник : Murata Electronics LLC152D70G105ME01-01.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X7T 0204
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF