Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL03TR61E223KE01L
LLL03TR61E223KE01L
LLL03TR61E223KE01L Murata Electronics
LLL03TR61E223KE01_01A-3158524.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 25 VDC 10% 0306 (Reversed) X5R
на замовлення 19081 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 25V X5R 0201, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.008" (0.20mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL03TR61E223KE01L LLL03TR61E223KE01L Виробник : Murata Electronics LLL03TR61E223KE01-01A.pdf Description: CAP CER 0.022UF 25V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.008" (0.20mm)
Capacitance: 0.022 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Capacitance: 0.022 µF