Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL152D70J105ME01D
LLL152D70J105ME01D
LLL152D70J105ME01D Murata Electronics
LLL152D70J105ME01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1UF 6.3V X7T 0204
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0204 (0510 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 6.3V X7T 0204, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0204 (0510 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.020" L x 0.039" W (0.50mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LLL152D70J105ME01D LLL152D70J105ME01D Виробник : Murata Electronics LLL152D70J105ME01-01A.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X7T 0204
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7T
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
LLL152D70J105ME01D LLL152D70J105ME01D Виробник : Murata Electronics LLL152D70J105ME01_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1UF 6.3V 20% 0204